SAĞLIK-SEN

SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARI SENDİKASI

İSTANBUL 1 NOLU ŞUBE BAŞKANLIĞI

ANLAŞMALI KURUMLAR

İstanbul'un Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Esenler, Kadıköy, Sultangazi ve Zeytinburnu semtlerinde hizmet veren polikliniğimiz
Beyaz Işık, sektörümüzün son gelişmelerine ayak uydurarak tüm tedavi ve klinik ekipmanlarını günün ihtiyaçlarına göre güncellenmektedir. Kullandığımız modern teknoloji ürünlerimiz ile ağız ve diş sağlığı konusunda erken ve özel teşhis ile hastamıza uygun tedavi planlamaarını titizlikle uygulamaktayız.
Diş hekimlerimizin işlerinde başarılı, bilinçli ve güler yüzlü olmaları ziyaretçilerimizin korkularını en aza indirerek diş kontrollerinin rutin yapılmasına ön ayak olmuştur. Düzenli kontrollere gelen ziyaretçilerimiz detaylı muayenelerimiz sayesinde diş problemleri ilerlemeden çok basit yöntemlerle tedavi edilerek büyük kayıpların önüne geçilmektedir. Üstelik bu detaylı muayenemiz ücretsizdir. Daha fazla insana ulaşmak ve daha fazla kişiye yardımcı olmak için başlattığımız kampanyada Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK SEN) personeli, üyeleri ve birinci derece yakınları gerekli kurum kimlik kartlarını bize ileterek belirtilen indirim oranlarından yararlanabilmektedirler.TEDAVİ                                                     KLİNİK FİYATI   KURUM FİYATI

Diş HEKİMİ MUAYENESİ ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ
PANAROMİK FİLM ÜCRETSİZ ÜCRETSİZ
DOLGU 180 TL 150 TL
ESTETİK DOLGU 250 TL 200 TL
Diş ÇEKİMİ 100 TL 70 TL
cöMüLü Diş ÇEKİMİ 500TL 400TL
YARI GÖMÜLÜ VE 20 LİK Diş ÇEKİMİ 300 TL 250 TL
KANAL TEDAVİSİ (TEK KÖKLÜ DOLGU DAHİL) 400TL 350 TL
KANAL TEDAVİSİ (ÇOK KÖKLÜ DOLGU DAHİL) 500 TL 400 TL
PORSELEN KAPLAMA 500 TL 400 TL
ZİRKONYUM KAPLAMA 900 TL 700 TL
Diş TEMİZLİĞİ (TÜM AĞIZ) 200 TL 150 TL
TEK ÇENE PROTEZ 2500 TL 2000 TL
HASSAS BAĞLANTILI PROTEZ 3000 TL 2500 TL
LAMİNE 1500 TL 1200 TL
LAZER Diş BEYAZLATMA 900 TL 700 TL
IMPLANT (TÜRK) 1350 TL 1100 TL
IMPLANT (ALMAN) 2500 TL 2000 TL
IMPLANT (İSVİÇRE) 2500 TL 2000 TL
IMPLANT (STRAUMANN) 4500 TL 4000 TL
KANAL İÇİ POST 200 TL 100 TL
MONOLİTİK (KIRILMAZ) ZİRKON 1500 TL 1200 TL
   
Not: Ortodontik tel tedavısı ıçın muayeneden sonra fiyat belirlenmektedir. Kredi kartına vade farksız taksit seçenekleri mevcuttur.
 

 

(1)Lisansüstü eğitim ve öğretim programlarının ücreti öğrenci tarafından ödenir.
(2)Program ücreti ödeme konusunda Sağlık - Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığının hiçbir
sorumluluğu yoktur.
(3)Lisansüstü eğim ve öğretim program ücreti üniversitenin belirlediği ücret üzerinden,
yükseklisans programları için %40, doktora programları için %5 indirim yapılır.
(4)Öğrenciler üniversite tarafından ilan edilen tarihlerde ücretlerini ödemekle yükümlüdür.
Program ücretlerinin nasıl ödeneceğinin belirlenmesinde (peşin ödeme, taksit vb.) üniversite
yetkilidir.
(5)İlişik kesilmesi durumunda Üniversitenin Yönetmelikleri ve Lisansüstü Eğitim Öğretim
Yönetmeliğinde yer alan hükümler geçerlidir.
(6) Öğrencinin başarısız olması nedeniyle tekrar aldığı derslere ait ücretler ile tez-projeseminer
teslimine ait süre gecikmelerinden kaynaklanan ücretler öğrenci tarafından ödenir. Bu
miktar derslerin tekrar edildiği veya fazla dersin alındığı yıl için protokol kapsamında
lisansüstü öğretimi için alınacak öğrenim ücretinin kredi başına düşen tutarı esas alınarak
hesaplanır.

1-TARAFLAR
Memur Sendikaları Konferederasyonu Zübeyde Hanım Mahallesi, Sebze Bahçeleri Caddesi, No: 86 Altındağ/ANKARA ile T.C. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Doğan Araslı Bulvarı No: 79 Esenyurt/İSTANBUL, mevcut şartlarda aşağıdaki mutabakata varmışlardır. 

3.1 Tezsiz Yüksek Lisans Programları 4,000.00--TL 
3.2 Tezli Yüksek Lisans Programları 6,000.00-TL" 
3.3 Tezsiz Yüksek Lisans Programları en fazla üç dönem (1,5 Yıl) 
3.4 Tezli Yüksek Lisans Programları 'en fazla dört dönem (2 yıl) 
3.5 Yüksek Lisans Program Ücretleri paket fiyatlarıdır. Öğrenci başarısız olduğu ders için ücret ödemeyecektir. 
3.6 Anlaşmalı bankalarımızdan kredi imkanıyla 12 taksit ya da kredi kartlarına vade farksız 9 taksit olacak şekilde ödeme yapılabilecektir. 
3.7 Yüksek Lisans eğitim ve öğretiminde YÖK ve T.C. İstanbul Esenyurt Üniversitesi yasa, tüzük, yönetmelik, genelge ve talimatları esas alınacaktır. 

Bu sözleşme Pro-Tek Oto Koruma ve Geliştirme Ltd. Şti.(Ziebart) ile Memur sendikaları konfederasyonu arasında imzalanmaktadır.
-İşin konusu Ziebart tarafından satış, dağıtım ve pazarlaması yapılan araç koruma sistemleri uygulamalarının ve ürünlerin Memur sen ve alt kapsamındaki 11 adet Sendika üyelerine indirimlisatışı ve pazarlanmasıdır.
 
-Kapsamdan yararlanacak sendikalar : Eğitim-bir-sen , Sağlık-sen , Diyanet-sen , Büro memur-sen , Bem-bir-sen , Toç bir-sen , Bayındır Memur-sen ,Enerji Bir-Sen , Birlik Haber-Sen , Ulaştırma-Memur Sen ve Kültür Memur-Sen dir.
-Taraflar, bu iş ortaklığının duyuruları için birbirinden onay alınarak kendi web sitelerinde ve sosyal medya kanallarında duyurusunu yapabilecektir.
-İş yoğunluğu göze alındığında müşteriler Ziebart’ın vereceği randevuya uyacaktır.  Ziebart uygulama, ürün veya hizmetleri ile ilgili olarak Müşterilerden gelebilecek her türlü şikayetin Muhatabı olup Sendikalar kendilerine iletilen tüm Müşteri şikayetlerini Ziebart’a yönlendirecektir.
-Ziebart Liste fiyatları üzerinden sendika üyelerine %20 indirimli fiyat uygulayacaktır.
-Sendika üyeleri Ziebart istasyon satışçılarına üyeliklerini ibraz etmekle yükümlüdürler
-Sendikalar,  Ziebart’a işin yeniden yapılması ya da garanti şartlarının esnetilmesi konusunda talepte bulunmayacaktır ancak bu konuda kendisinden talepte bulunan müşterileri Ziebart’a yönlendirecektir.
-Ürün ya da uygulama ile ilgili bir takım anlaşmazlık durumlarında her iki tarafta iyi niyet kuralları çerçevesinde davranacaktır.
-Bu sözleşme, sözleşme tarihinden itibaren 1 yıl geçerli olup, yıl sonunda yeniden imzalanmazsa iptal olacaktır.
-Memur sen konfederasyonu ve altında bulunan sendikalar bu kampanya süresince kampanya koşullarını sağlayabilecek aynı sektörlerde faaliyet gösteren Ziebart dışında başka bir marka ile çalışamaz.
-İşbu sözleşme dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Türkiye Cumhuriyeti Hukuku uygulanacaktır. İşbu sözleşme’ den dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.
 


2018-2019 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılında Üniversitemizde lisansüstü eğitim görmek üzere yapacağınız başvurular bu kılavuzda belirtilen esaslara göre yapılacaktır. Başvuru ve kayıt işlemlerinin hatasız ve süratle gerçekleşebilmesi için, ilan edilen kılavuzları dikkatle inceleyerek istenilenleri eksiksiz yapmanız gerekmektedir. Üniversitemizde lisansüstü eğitim görme tercihinizden dolayı sizleri kutluyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.
BAŞVURU KOŞULLARI
A. Mezuniyet Koşulu: - Yüksek Lisans programlarına başvuru yapabilmek için adayların en az bir lisans derecesine sahip olması gerekir.
B. Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES)Koşulu: - Tezsiz yüksek lisans için ALES sınavına girmiş olma şartıaranmaz.
C. Yabancı Dil Koşulu: - Yüksek Lisans programlarına başvurularda yabancı dil şartı aranmaz.
ÇEVRİMİÇİ BAŞVURU SIRASINDA SİSTEME YÜKLENECEK BİLGİ VE BELGELER
• Diploma veya Mezuniyet Belgesi
• Transkript Belgesi
• Fotoğraf: JPEG formatında sisteme yüklenecektir. Yüklenen fotoğraflar sadece adayın tanınmasını sağlayacak şekilde vesikalık formatında olacaktır.
• Erkek adaylar için yeni tarihli Askerlik Durum Belgesi
• Nüfus cüzdanı fotokopisi
KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİBELGELER
Kesin kayıt yaptırmaya hak kazanan adaylar, aşağıda yazılı belgeleri ilan edilen süre içinde ilgili Enstitü Müdürlüğüne şahsen teslim etmek zorundadırlar.
1) Yüksek Lisans programına başvuru için lisans diploması veya mezuniyet belgesinin, aslı ile 1 adet fotokopisi, Yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan adaylar diploma ya da mezuniyet belgelerinin Türkçe tercümelerini de birlikte ibraz etmek zorundadır.
2) Lisans ve yüksek lisans öğrenimi boyunca alınan bütün derslerin başarı notlarını ve mezuniyet not ortalamasını gösteren not dökümü (transkript, 100’ lük sistemde) belgelerinin aslı ve 1 adet fotokopisi. Yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan adaylar transkript belgelerini Türkçe tercümesiyle birlikte ve not ortalamasını (100‘ lük sistemde) içerecek şekilde ibraz etmek zorundadır.
3) Nüfus cüzdanının fotokopisi (yabancı uyruklular için Yabancı Uyruklu Numarasını gösterir belge ile pasaport fotokopisi)
4) Erkek adayların askerlik şubelerinden alınacak yeni tarihli Askerlik Durum Belgesi(yabancı uyruklu adaylardan istenmeyecektir.)
5) Öğrenim ücretinin ödendiğine dair banka dekontu ya da açıklamalı internet çıktısı. İbraz edilmediği takdirde kayıt işlemi tamamlanmayacaktır.
DEĞERLENDİRME ÖLÇÜTLERİ
Tezsiz Yüksek Lisans programlarına giriş notunun belirlenmesinde; .
Lisans Mezuniyet Not ortalamasının % 50’si .
Mülakat puanının % 50’si toplanır.

MTV Otomotiv (İkitelli de)
 Memur-Sen İstanbul İl Başkanlığımız arasında yapılan anlaşma ile üyelerimizin adresinden araçları ücretsiz alınıp vale hizmeti verilecek (Avrupa yakası), ücretsiz çekici ve yol yardımı hizmeti (Avrupa yakası),
Ücretsiz ariza tespit ve Checkup hizmeti, İşçilik, Oto kuaför ve ekspertizlerde %20,
Yedek parçada %15 indirim uygulanacaktır.
Başvuru ve hizmet almak için sendikamızı arayabilirsiniz.

Memur-Sen İstanbul İl Başkani Durali Baki ile İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektoru Prof.Dr. Mehmet Bulut arasinda imzalanan protokol ile tüm yuksek lisans ve doktora programlarinda net %50 indirim saglanmistir. Sağlık-Sen üyelerimizinde faydalanacagi bu anlasma icin muracaatlarinizi 05068549898-02125843030 dan sendikamiza yapabilirsiniz. Hayirli olsun. 


  

Daha önceki adı Vialand olan ve yeni adı İsfanbul olarak degisen İstanbul Eyüp Alibeyköy semtinde bulunan eğlence merkezi ile indirimli ucretle isbirligi saglanmistir. Hayirli olsun.
​​​​​​​


 

Memur-Sen ve Sağlık-Sen olarak İstanbul Beylikdüzü Özel Düş Bahçesi Anaokulu ile üyelerimize özel aylık 700 TL. ye protokol imzaladik. Ön basvurular icin sendika subemizi arayabilirsiniz. 0212 584 30 30-0506 854 98 98 

Sağlık-Sen İstanbul 1 Nolu Şubemiz ile Yeni Ümit Eğitim Kurumu (Güngören/İst), İris Akademi (Şirinevler/İst.), E2 Akademi Eğitim Kurumu (Bostancı/İst.) Yeni Metropol Eğitim Kurumu ( Bostancı/İst) arasında yapılan anlaşmalarla
İşyeri Hemşireliği Eğitim Programı 450 TL
İlk Yardim Eğitici Eğitimi Programı 800 TL
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi 700 TL
İşyeri Hekimliği Programı 1000 TL.
başlayan fiyatlarla üyelerimize özel protokol yapılmıştır. Ön başvuru ve detaylar için 02125843030  -  05068549898 numaralı telefonlardan sendika şubemizi arayabilirsiniz.
 


 
Otomatik alternatif metin yok.

Memur-Sen İstanbul İl Başkanlığımızın yaptığı protokolle Memur-Sen/Sağlık-Sen üyelerine özel indirimli 650 TL. ye Liderler Anaokulları (Fatih-Bakırköy Şubeleri) ile anlaşma yapılmıştır. Ön kayıt ve başvuru için sendikamızı arayabilirsiniz. Hayırlı olsun. 02125843030 / 05068549898


BAKIRKÖY VE FATİH İLÇESİ SERVİS VE SOSYAL ETKİNLİK
DAHİL 650 TL + % 8 KDV + KİTAP KIRTASİYE KIYAFET ÜCRETİ 1 KEREYE MAHSUS 700 TL 
BAKIRKÖY TEL: 0212 570 55 60
FATİH TEL: 0212 530 22 66
 

SAĞLIK YÖNETİMİ VE HEMŞİRELİK BÖLÜMLERİNDE %30 İNDİRİM

Memur-Sen olarak Uğur Okulları ile yaptığımız protokolle Sağlık-Sen ve Memur-Sen'e bağlı tüm sendikalarimizin üyeleri ve birinci derece yakinlari icin Türkiye'nin tamamindaki okul, kurs ve etüdlerde %10 indirim anlaşması saglanmistir. İndirim icin sendika üyeliği ibraz edilecektir. https://ugurokullari.k12.tr 4444845 

İş Yeri Hekimliği Temel Eğitim Programının süresi, teorik bölümü 180 saatten, uygulama kısmı da 40 saatten az olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Eğitim kurumları istemeleri halinde bu süreleri artırarak uygulayabilirler.
Programın teorik bölümünün tamamı yüz yüze veya ilgili yönetmelikte belirtilen oranlara uygun olarak yüz yüze ve uzaktan eğitimin bir arada uygulanmasıyla gerçekleştirilebilir.
Programın kalan 40 saatlik bölümü uygulamaya ayrılmıştır. Katılımcıların, programın teorik bölümünü tamamladıktan sonra uygulama eğitimine başlamaları gerekmektedir. Uygulama eğitimi ile katılımcıların, programın teorik bölümünde edindikleri bilgileri uygulamada kullanmalarını sağlamak ve böylece uygulama becerilerini geliştirmek amaçlanmıştır.

Hemşire, Sağlık memuru, Çevre sağlığı teknisyeni, Acil tıp teknisyeni mezunları ;
           Diğer sağlık personeli eğitimleri İRİS  Akademi’nin İSG Profesyonelleri A Sınıfı Uzman eğiticiler, İş Müfettişleri, İşyeri Hekimleri ve Akademisyenlerden, oluşan kadrosu tarafından verilmektedir.
·         Diğer Sağlık Personeli Eğitimi süresi toplam 90 saatten oluşmaktadır. Bu sürenin 45 saati online olarak  uzaktan eğitim olarak izlenmekte, 45 saati ise kurumumuzda uzman eğitimcilerimizin derslerinde yüz yüze tamamlanmaktadır.

Gruplar hafta içi akşam, hafta sonu ve yoğun eğitim grupları şeklinde farklı katılıma uygun programlarla oluşturulacaktır
  • Eğitim süresi 6 saat /gündür.
  • Bir ders saati 45 dakika ders ve 15 dakika dinlenmeden ibarettir. Blok ders yapılamaz
  • Saat 21:00’den sonra örgün eğitim yapılamaz.
  • Devamsızlık süresi 6 saat ile sınırlıdır.
  • Derse devamsızlık yapan katılımcıların yoklama çizelgesi üzerine eğitmen tarafından KATILMADI ifadesi yazılır ve yoklama çizelgeleri gün sonunda mesul müdür tarafından imzalanır. 
  • Her dersin başında eğiticinin kendisini tanıtması ve dersin akışını bildirmesi, ders sonunda dersi özetleyerek soru sorulmasına fırsat vermesi gereklidir.
  • Program süresince uzaktan ve örgün eğitim sırasında derslerin günün teknolojilerine uygun hazırlanmış yazılı ve görsel eğitim materyalleri ile zenginleştirilmesi gereklidir.
Derslerde örgün (yüz yüze sınıf eğitimi) eğitimin zorunlu olduğu saatler belirlenmiştir

28.08.2018 tarihi itibariyle Sağlık Sen personellerine özel eğitim fiyatlarımızı aşağıda belirtiyorum.

İşyeri hekimliği peşin 1000 tl taksitli 1200 tl/4

İş güvenliği uzmanlığı peşin 700 tl taksitli 900 tl/3

Diğer sağlık personeli peşin 400 tl taksitli 600 tl/4

İlkyardım eğitici eğitimi peşin 800 tl taksitli 1000 tl/4
 
 
 

1-  VİRA AKADEMİ BU SÖZLEŞME İLE SAĞLIK-SEN ÜYESİ KİŞİLERE EĞİTİMDE ÜCRETTE İNDİRİM YAPMAYI KABUL EDER. SAĞLIK-SEN İSTANBUL 1 NOLU ŞUBESİ İLE(02125843030-05068549898) İLETİŞİM KURARAK BAŞVURULARINI YAPTIRACAK KESİN KAYIT VE EĞİTİM TARİHLERİ VİRA AKADEMİ BÜNYESİNDE SONLACAKTIR.
2-  EĞİTİMİN ÜCRETİ SAĞLIK-SEN ÜYELERİNE BAKİT 800 TL. DİR. KREDİ KARTI TAKSİTLERDE BANKA FAİZLERİ ÜCRETE EKLEYECEKTİR.
3-  ÜCRETİN KAPSAMI EĞİTİM 2 SINAV HAKKI VE SERTİFİKASYONDUR. KATILIMCILARDAN BU AŞAMALARDA EKSTRA BİR ÜCRET TALEP EDİLMEYECEKTİR.
4-  2 SINAV HAKKINDAN DA BAŞARISIZ OLAN KATILIMCININ TEKRARDAN EĞİTİM ALMASI YÖNETMELİK GEREĞİ ZORUNLUDUR.
5-  EĞİTİM HALİ HAZIRDA 40 SAAT SÜRMEKTE OLUP, MESAİ SAATLERİNE UYGUN OLARAK CUMARTESİ VE PAZAR SAATLERİ AĞIRLIKLI OLACAK ŞEKİLDE DÜZENLENMEKTEDİR.
6-  EN AZ 5 KİŞİ OLDUĞUNDA SENDİKANIN BELİRLEYECEĞİ YERDE LKYARDIM EĞİTİMCİ EĞİTİMİ VERİLEBİLİR.
7-  0850 304 9552 VİRA AKADEMİ 7/24 DANIŞMA HATTI
8- EĞİTİM MERKEZİNİN EĞİTİM DÜZENLEDİĞİ ADRES VE TELOFON;
  • TUZLA AYDINTEPE MAH. YAVUZ CD. HUDUT SK. NO: 3/2 İSTANBUL (0216 507 1227)
  • ŞİŞLİ İZZETPAŞA MAH. LALE SK. NO: 3/2 İSTANBUL (0212 234 8472)
  • ÜMRANİYE Y. DUDULLU MAH. TAVUKÇUYOLU CD NO: 265 İSTANBUL

1-  MEMUR-SEN İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI İLE DİALOGUE İNGİLİZCE VE ALMANCA KURSLARI ARASINDA YAPILMIŞTIR.
Yetişkinler için peşin ödeme : 700 TL Taksitli ödeme 280*3 = 840 TL Maksimum kayıt 3 seviye
Junior & Teenage İngilizce : Peşin ödeme 1.000 TL Taksitli ödeme 150*8 = 1.200 TL Maksimum kayıt 1 seviye
YKS üniversite sınavlarına hazırlık Peşin ödeme : 5.000 TL Taksitli ödeme 1.000*6= 6.000 TL Maksimum kayıt 1 seviye
YDS ve YÖK dil sınavlarına hazırlık Peşin ödeme : 1.200 TL Taksikli ödeme 325*4= 1.300 TL Maksimum kayıt 1 seviye
 


  

 

İmzalanan protokole göre, 2019-2020 eğitim öğretim yılında, Sağlık-Sen üyeleri ile birinci derecede yakınları Beykent Üniversitesi’nin yüksek lisans ve uzaktan eğitim programlarından indirimli olarak yararlanabilecek. Yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları klinik psikoloji, doktora, iş sağlığı ve güvenliği hariç tüm bölümleri kapsayacak.

Sağlık-Sen ve Beykent Üniversitesi arasında imzalanan protokolün detayları şöyle:

-Tezsiz yüksek lisans programları 6 bin TL

-Tezli yüksek lisans programları 12 bin TL

-Uzaktan eğitim yüksek lisans programları 6 bin TL

-Tezsiz yüksek lisans programları en fazla 3 dönem (1,5 yıl)

-Tezli yüksek lisans programları en fazla 6 dönem (3 yıl)

-Yüksek lisans program ücretleri paket fiyattır. Öğrencinin başarısız olduğu dönem başına bir ders için ücret ödemeyecektir.

-Vadeli ödemelerde anlaşmalı bankalar Türkiye Ekonomi Bankası senetsiz taksit sistemi imkânıyla tezsiz yüksek lisans için 12 taksit, tezli yüksek lisans için 24 taksit ya da kredi kartlarına (Maximum, World, Bonus, Paraf ve Card Finans özelliği taşıyan kredi kartlarına) vade farksız 12 taksit olacak şekilde ödeme yapılabilecektir.

-Dersler 14.10.2019 tarihi itibariyle başlayacak ve Cumartesi - Pazar günleri 09.00 – 18.00 saatleri arasında ve hafta içi belirlenen 2 gün, 17.00 - 20.00 saatleri arasında da yapılabilecektir.  

-Grup öğrencilerin özlük hakları Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri Enstitüleri tarafından sağlanacaktır. Quiz, vize, final ve mazeret sınavları grup öğretim üyeleri tarafından gerçekleştirilecektir.

Yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları için iletişim numarası: 444 1997

1. SUNULACAK KAMPANYALAR NUMARA TAŞIMA , YENİ TESİS VE FATURASIZDAN FATURALIYA GEÇİŞ İŞLEMLERİNDE GEÇERLİDİR.
2. VODOFONE PİYASA KOŞULLARINA GÖRE TARİFEKERİN İÇERİKLERİNDE VE FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR.
3. BU İNDİRİMLER VODOFONE FATURALI SATIŞ KANALI TARAFINDAN ÖZEL SAHA SATIŞ EKİPLERİ ARACILIĞI İLE ÜYELERİMİZ LOKASYONUNA HİZMETİ AYAĞA GÖTÜREREK YERİNDE HİZMET VERİLECEKTİR.
4. SUNULAN KAMPANYALAR MEMUR-SEN ÜYELERİNE ÖZEL OLUP HERHANGİ BİR CEP MERKEZİNDE OLMAYACAKTIR.
5. KAMPANYADAN FAYDALANMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ MAİL VEYA TELEFON İLE KAYIT OLUŞTURMALARI HALİNDE 48 SAAT İÇERİSİNDE ÖZEL SATIŞ EKİPLERİMİZ TARAFINDAN İŞLEME İŞLEMLERİ ALINACAKTIR.
6. MEMUR-SEN HER AY MİNİMUM 1 KERE KAMPANYALAR İLE İLGİLİ İÇ MAİL YADA MESAJ YOLU İLE ÜYELERİMİZİ BİLGİLENDİRME YAPACAKTIR.
7. MEMUR-SEN ÜYELERİ AVANTAJLI TARİFELERDEN MAKSİMUM 5 KİŞİYE KADAR REFERANS OLABİLİR
8.  17.01.2018 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR.
9. http://memursengsm.com/  LİNK ADRESİNDEN FAYDALANARAK İRTİBATA GEÇENİLİRSİNİZ.